Tréneri

Michala Pukalovič Danková

Venovala sa vrcholovému športu, plávaniu (18 rokov) od útleho detstva. Má ukončené štúdium FTVŠ kondičný tréner (5 stupňa). Po skončení vrcholovej plaveckej kariéry začala s pred cvičovaním skupinových cvičení. Venuje sa psychomotorickému rozvoju detí od ich narodenia až po obdobie dospievania. Nadstavbové štúdium ukončila na inštitút vzdelávaní Evy Kiedroň, CZ. 2011 - sa stala inštruktor Jumping® BASIC Diplom, neskôr ukončila rôzne nadstavbové školenia na BOSU, TRX, Zdravý chrbát, Functional training, SM system I, II., Fluiball training. Štúdio JUMP bolo prvé zo Štúdií, kde sa začalo predcvičovať skupinové cvičenie JUMPING, ktoré sa cvičí do dnes. Od roku 2014 je hrdou majiteľkou Štúdia :)

Barbora Bondorová

V detstve sa venovala rôznym druhom športu no najmä tancu. Bola členkou tanečno-športového klubu a 4 roky súťažne sa venovala štandardným a latinsko-americkým tancom. Od roku 2011 viedla skupinové lekcie Zumba fitness, neskôr sa stala certifikovanou inštruktorkou Flowin FLOWIN® BASIC Diplom a Jumping® BASIC Diplom, ktorým sa popri Funkčnom tréningu a Flowin-u venuje aj v súčasnosti v Štúdiu JUMP.

Linda Šaradinová

Šport miluje už od detstva. Začínala tancom, keď mala 5 rokov. Dvanásť rokov tancovala balet a ľudové tance. Neskôr v roku 2008 sa stala certifikovanou inštruktorkou Zumba fitness. V roku 2012 absolvovala FLOWIN® BASIC Diplom, 2013 Jumping® BASIC Diplom, 2014 PILOXING v Miami Beach. V súčasnosti vedie skupinové cvičenia Piloxing-u a Jumping-u v Štúdiu JUMP.

Alexandra Vrbenská Knoppová

V detstve sa venovala krasokorčulovaniu a modernej gymnastike. K trénerstvu ju priviedlo nadšenie z pohybu a zdravého životného štýlu. V roku 2014 sa stala certifikovanou trénerkou Flowin FLOWIN® BASIC a Jumping® BASIC a začala viesť skupinové tréningy. Neskôr si svoje vedomosti rozšírila školením Kondičného trénera I.stupňa a kurzom Diagnostika a korekcia pohybového aparátu. Vo vzdelávaní pokračuje dodnes na Slovenskej Zdravotníckej Univerzite v odbore Fyzioterapia. Venuje sa taktiež individuálnemu trénovaniu s rôznym zameraním podľa požiadaviek klienta. V Štúdiu JUMP vedie skupinové lekcie JUMPING - u a taktiež individuálnym tréningom.

Sandra Petríková

Sandra sa venovala 6 rokov vrcholovej športovej gymnastike. Bola členkou detského fitness a ďalších 6 rokov neskôr, súťažila v tanečnej hiphop skupine. V súčastnosti chodí na lekcie pole dance, zaujíma sa o vzdušnú akrobaciu a skúša aj ďalšie rôzne tanečné štýly v podobe kurzov a open classov. V roku 2016 si spravila kurz Jumping Slovensko® a o rok nato sa postavila u nás v Štúdiu JUMP 1.krát na trampolínu, už ako inštruktor.

Soňa Sás

Od detstva sa venovala športu ako dieťa na základnej škole hrávala basketbal potom prešla na plávanie, ktoré sa s nou ťahalo až do ukončenia strednej školy. Začala sa venovať cvičeniu Jumping robiť ako klientka ale časom sa jej to tak zapáčilo, že v roku 2014 si spravila diplom Basic Jumping ® , následne si spravila inštruktor Total Body Work a v roku 2017 absolvovala školenie Fluiball.

Podnikanie v oblasti športu je aj o prístupe ku klientovi

Po skončení s vrcholovým plávaním hľadala šport, ktorý by ju napĺňal a neskôr si založila vlastné štúdio.
Hoci je v bratislavskej Petržalke veľká konkurencia, čo sa týka fitcentier a pohybových štúdií, štúdio JUMP má svoju stálu klientelu. V čom tkvie tajomstvo úspechu? "Je to o prístupe majiteľa ku klientovi. Nemôžete ísť do podnikania v tomto smere s tým, že chcete zarobiť. Musí vás to baviť a vnútorne napĺňať," prezrádza Miška Danková. Samozrejme je to aj o skúsenostiach a neustálom vzdelávaní. Ako začal jej príbeh?
Čítať Ďalej
copyright © 2009 - 2024 jumpstudio.sk   Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.