O nás

Podnikanie v oblasti športu je aj o prístupe ku klientovi

Po skončení s vrcholovým plávaním hľadala šport, ktorý by ju napĺňal a neskôr si založila vlastné štúdio.
Hoci je v bratislavskej Petržalke veľká konkurencia, čo sa týka fitcentier a pohybových štúdií, štúdio JUMP má svoju stálu klientelu. V čom tkvie tajomstvo úspechu? "Je to o prístupe majiteľa ku klientovi. Nemôžete ísť do podnikania v tomto smere s tým, že chcete zarobiť. Musí vás to baviť a vnútorne napĺňať," prezrádza Miška Danková. Samozrejme je to aj o skúsenostiach a neustálom vzdelávaní. Ako začal jej príbeh?
Čítať Ďalej

Tréneri

Barbora Bondorová

V rokoch 2006-2010 bola členkou tanečno-športového klubu a súťažne sa venovala štandardným a latinsko-americkým tancom.
Od roku 2011 viedla skupinové lekcie Zumba fitness, neskôr sa stala certifikovanou inštruktorkou Flowin FLOWIN® BASIC Diplom a Jumping® BASIC Diplom, ktorým sa venuje aj v súčasnosti v Štúdiu JUMP.

Linda Šaradinová

Šport miluje už od detstva. Začínala tancom, keď mala 5 rokov. Dvanásť rokov tancovala balet a ľudové tance. Neskôr v roku 2008 sa stala certifikovanou inštruktorkou Zumba fitness.
V roku 2012 absolvovala FLOWIN® BASIC Diplom, 2013 Jumping® BASIC Diplom, 2014 PILOXING v Miami Beach. V súčasnosti vedie skupinové cvičenia Piloxing-u a Jumping-u v Štúdiu JUMP.

Michala Danková

Venovala sa vrcholovému športu, plávaniu (18 rokov). Má ukončené štúdium FTVŠ kondičný tréner (5 stupňa). Jumping® BASIC Diplom, BOSSU, TRX, Zdravý chrbát, Functional training, SM system I, II. Špecializuje sa na formovanie a spevňovanie postavy, zdravotné cvičenia, funkčný tréning, poradenstvo v oblasti výživy nielen dospelých ale i mládeže. Miluje prácu s deťmi – rekvalifikačný kurz Evy Kiedroň Institut vzdelávaní Praha.
copyright © 2009 - 2019 jumpstudio.sk   Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.